O firmie

Właścicielem sklepu internetowego www.hossa.pl jest:

ATRA Iwona Szwarczewska
ul. Rybnicka 83
02-042 Warszawa
NIP 522-104-99-70

Wpłaty przelewem za zamówienia:
Sklep hossa.pl Bagażniki
konto nr: 19 1140 2004 0000 3302 1121 6016
 
Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres e-mail sklep@hossa.pl lub pod numerem telefonu: kom. 504 268 900 (opłata wg. cennika właściwego operatora), jak również listownie na adres siedziby firmy.

 

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się od ponad 25 lat sprzedażą bagażników do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych i vanów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu bagażników.W naszej ofercie znajdują się bagażniki wiodących producentów europejskich takich jak THULE, MONT BLANC, KAMEI, La PREALPINA, CAM, CRUZ gwarantujące największy w Warszawie wybór asortymentowy najwyższej jakości w zróżnicowanych cenach. Prowadzimy również sprzedaż bagażników wybranych krajowych producentów, których wyroby gwarantują dobrą jakość.
Służymy fachową pomocą w wyborze odpowiedniego bagażnika.

Nasz asortyment obejmuje:

  • Bagażniki bazowe do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych i vanów
  • Boxy (pojemniki) bagażowe
  • Uchwyty do przewozu rowerów (zakładane na dach, na hak lub tylną klapę, do wnętrza)
  • Uchwyty do przewozu nart i snowboardów
  • Uchwyty do przewozu sprzętu wodnego (desek surfingowych, kajaków, łodzi)
  • Łańcuchy przeciwśniegowe
  • Akcesoria samochodowe oraz dodatki związane z transportem bagażu (kosze bagażowe, linki i taśmy mocujące, przegrody bagażowe, dodatkowe zamki, zabezpieczenia i blokady)

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową realizując zamówienia z całej Polski. Cieszymy się zaufaniem stałych klientów, którzy doceniają fachowość obsługi, rzetelność i gwarancję usług. Konsultacje z klientami oraz zamówienia realizujemy pocztą elektroniczną na adres: sklep@hossa.pl lub telefonicznie: kom. 504 268 900.